Sports

Centrālā reģiona Arodbiedrības biedru kolektīva saliedētības pasākums Trasē 333

Saliedētība- šajā gadījumā divas nozīmes, pēc būtības saliedētības un patiešām saliedēja mūs lietus.

Lai dzīve nebūtu pārpilna tikai ar ekskursijām un kultūras pasākumiem, laiku pa laikam, smaidīgam vaigam un pulsējošai sirdsdarbībai nepieciešama adrenalīna deva.

Mūsu kolektīvam, kurš šobrīd ir pārstāvēts ar vairāk kā 249 biedriem,  patīk izklaidēties arī ekstrēmi.

 

Bijām iecerējuši, vasaras otrā pusē, augusta mēnesī, Lemanas sacensības ar kartingiem, kas notiek mums blakus esošajā trasē 333, tas ir brauciens, kur sākumā notiek dalībnieku kvalifikācijas braucieni, katrs brauc 10min., vēlāk pēc rezultātiem visi tiek sadalīti komandās. Mums šoreiz bija pieteikušies 52 dalībnieki, bet tā kā laiks mūs, 16.augustā pievakarē 18.00, nu nemaz nelutināja, ik pa laikam sīks lietus pārsteidza, biežāk bija lietus J, uz trasi 333 atbrauca izturīgākie 32 dalībnieki un 8 līdzijutēji.

Kad komandas bija sadalītas un nokomplektētas, mums iznāca 6 komandas, tika piešķirti 6 kartingi, sākas Lemanas sacensība, 2 garas stundas, kā stafetē, mainījās dalībnieki, kurš ātrāk pabeidz savu 9min.braucienu, to regulē tiesnesis. Uzvar tā komanda, kura vairāk paspēj šo 2 stundu laikā nobraukt apļus.

Neceriet, ka lietus mūs nobiedēja, visi ieradās pareizi aprīkotā apģērbā, lai gan arī tas nelīdzēja palikt sausiem, jo visi beigās, 22.00, beidzot un līdz galam finišējot, bija caur un cauri slapji. Visi dalībnieki bija tik ļoti azartiski, ka slapjums, lietus, aukstums, drēgnums miesā, neatturēja viņus doties atkal un atkal stafetē. Izglāba mūs tēja, kas karsta mums bija no blakus kafe.

Dalībnieku vidū bija arī 5 dāmas, kuras arī nebaidījās ne no lietus, ne no samirkšanas, svarīgākais ir sacensība, karsta tēja, piedalīšanās, kopā būšana, sarunas utt.

Mēs parasti vēlamies saviem pasākumiem labu laiku, un, ja iekrīt slikts laiks, mēģinam pasākumu pārcelt. Šis pasākums netika pārcelts, šis pasākums būs kā smaidu rosinošas atmiņas, par spēju, izturību, izskatu, kas bija tiešām visiem smieklīgs, kā no lejkannas no visiem pēc brauciena tecēja ūdens. Bildes apliecina ekstrēmo braucienu un pasākumu.

Novēlam visiem realizēt pasākumus, kas nākotnē liek smieties, atceroties tos!

Santa Ezertēva CR AO pr-tāja, 2016.g.augustā

 

 

Dienvidu Reģiona arodkomitejas sēdē arodorganizācijas priekšsēdētāja vietnieks Raimonds Šteinerts ierosināja organizēt sporta pasākumu - galda tenisa turnīru Tukumā. Noorganizēt pasākumu un pildīt galvenā tiesneša pienākumus apņēmās Raimonds Šteinerts. Par pasākuma mērķi izvirzījām Dienvidu Reģiona arodorganizācijas biedru iesaistīšanu sporta spēlēs un aktīvu brīvā laika pavadīšanu.

 

            Saulainā pavasara dienā, 2011.gada 26.martā devāmies uz Tukumu, lai piedalītos galda tenisa turnīrā un DR Arodorganizācijas kausa izcīņā. Pasākumu apmeklēja aktīvākie DR Arodorganizācijas biedri ar vēlmi ne tikai uzvarēt, bet arī piedalīties sporta spēlēs un satikties ar kolēģiem. „Galvenais ir process” , priecīgs par iespēju piedalīties un spēlēt galda tenisu, teica Aigars Arbidāns no Jelgavas koku balstu ražotnes komandas.

Pasākumu atklāja un uzrunu teica DR Arodorganizācijas priekšsēdētājsAivars Āboliņš.

Tiesnesis Raimonds Šteinerts sadalīja dalībniekus komandās un izskaidroja sporta spēļu noteikumus.

Izveidojās trīs komandas:

1.      Jelgavas apvienotā komanda.

2.      Koku balstu ražotnes komanda.

3.      Tukuma komanda.

 

Spēlētāji bija aktīvi un ar cīņas sparu.

 

Pirmo vietu izcīnīja koku balstu ražotnes komanda.

 

Vīru konkurencē uzvarētāji :

1. vieta Jānis Arons

2. vieta Vitālijs Janess

3. vieta Mairis Āboliņš

 

Sieviešu konkurencē uzvarētāji:

1.vieta Linda Sakse
2.vieta Gunta Važa
3.vieta   Kristīne Trauliņa
 

Par DR Arodorganizācijas rīkoto pasākumu arodbiedrības biedri bija priecīgi un novērtēja tenisa turnīra norisi pozitīvi. Pēc sportiskās daļas daudzi biedri ierosināja līdzīga veida sportiskus pasākumus rīkot arī turpmāk. Dienvidu Reģiona Arodorganizācijas komiteja ņems vērā arodbiedrības biedru izteiktos piedāvājumus un arodkomitejas sēdē apspriedīs par sportisku pasākumu organizēšanu tuvākajā nākotnē.

Ceram uz vēl lielāku biedru aktivitāti arī turpmāk.

Veselā miesā ir vesels gars.
 
 

DR arodorganizācijas

Arodkomitejas  vārdā
Kristīne Trauliņa
 
Vaļņu iela 32, 410.ist., Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 29427898
abolins@energija.lv